Tuesday, February 21, 2006

Sohbet: "Mutena Sohbetler 1: Kim O" 4 Mart Cumartesi , 13:00-18:00

Platform’da Oda Projesi'nin düzenlediği “Mutena Sohbetler 1: Kim O” 4 Mart Cumartesi , 13:00-18:00 arasında gerçekleştirilecek bir sohbetle başlıyor.

Kentsel dönüşüm projelerinin oldukça yaygınlaştığı ve tartışılmaya başlandığı bu dönemde bir sanat projelerinin mekân dönüştürücü bir güç olarak anılması vesilesi ile "mutenalaşma" konusu ortak bir alanda paylaşıma açılıyor.

Güncel sanat alanında çalışan Oda Projesi aracılığıyla düzenlenecek olan "Mutena Sohbetler” dizisinin ilki olan “Kim O?" isimli projeye, Platform Garanti Güncel Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak. Bu buluşma farklı disiplinlerden kişileri biraraya getirmeyi ve bir deneyim paylaşımını hedeflemektedir.

Katılımcılar:

I. bölüm (13:00 – 14:15)
Korhan Gümüş; Jean-François Pérouse

II. bölüm (14:30 – 16:00)
Tolga İslam; Funda Dönmez; Ayça İnce; Sibel Yardımcı; Ayşen Ciravoğlu; Saim Çavuş; Tan Morgül

III. bölüm (16:00 – 18:00)
Pelin Tan; Oda Projesi; Selda Asal (Apartman Projesi); Deniz Aygün (Galata Perform); Serhan Ada; Vasıf Kortun (Platform Garanti Güncel Sanat Merkezi); Selim Birsel (Dükkan); Osman Bozkurt (Pist).

Not: mutenasohbetler@gmail.com adresi mutenalaşma/değişim/dönüşüm üzerine görsel ve yazınsal bir depo/kütüphane olmak üzere, konuyla ilgili kişilerin kendi arşivlerinden seçecekleri malzemeyi bekliyor.

4 mart 2006 saat 13:00-18:00 arası piknikli /sohbetli/oyunlu bir buluşmaya davetlisiniz.

1 comment:

sohbet said...

Sohbet, Sohbet Odaları, Chat, çet Sohbet, Sohbet Odaları, Chat, çet, sohpet, muhabbet, chat - sohbet